HLINÍKOVÉ PLECHY, TYČE, TRUBKY, PROFILY

O společnosti

Akciová společnost ALUPLUS byla založena na sklonku roku 2001. Vlastní činnost firma zahájila v polovině ledna 2002, kdy byly zkolaudovány nové prostory ve Vestci u Prahy.

Na sklonku roku 2004 se celý provoz přestěhoval o 4 km dále, do nově vybudovaného areálu v průmyslové zóně u Jesenice. V něm se urychlil a zjednodušil výdej materiálu. Zároveň se rozšířil i sortiment a dělení.

Naším posláním je skladování a prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků.

Nabízíme sortiment plechů vč. slzičkových, tyčí kruhových, čtvercových, plochých, dále pak trubky a základní profily L, T, U apod. Dále nabízíme u tyčí dělení na míru, u profilů jsme schopni zajistit výrobu dle výkresu včetně eloxovaných. Z výrobního závodu můžeme zajistit i dodání slzičkových plechů vzor Duett, nebo plechy Diamond, Stucco či např šestihranné tyče.

Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností např. při přechodu na evropské normy (EN).

Zahájení činnosti – Vestec

Výstavba nové haly – Jesenice

© 2011 ALUplus | všechna práva vyhrazena | NOVÝ KATALOG | tvorba webových stránek Netix